Přepnout do plné desktopové verze desktop icon logo uctovani.net
Registrovat se

Staňte se iDoklad pozitivním účetním a získejte výhody pro sebe i své klienty

| Brandvoice - Solitea

Faktury bez chyb, snadné předávání podkladů, oslovení nových zákazníků, 50% sleva pro klienty na první tarif u iDokladu a podnikatelská mini akademie pro vaše klienty zdarma. Tyto a další výhody získají samostatní účetní, kteří se stanou certifikovanými iDoklad pozitivními účetními (IPÚ).

iDoklad pozitivní účetní znají on-line fakturační službu iDoklad, ví, pro které klienty je vhodná, umí si z ní stáhnout doklady a díky tomu jsou připravení se svými klienty spolupracovat na dálku. To vše jim výrazně usnadňuje práci.

Získáte nové klienty

Všichni certifikovaní účetní jsou zařazení do katalogu iDoklad pozitivních účetních, ve kterém si své účetní vybírají uživatelé iDokladu a další podnikatelé. Díky zápisu v katalogu oslovíte nové klienty.

Klienti mají konečně správné faktury

Pokud svým klientům doporučíte iDoklad a oni ho začnou používat, fakturační služba pohlídá, aby měli na dokladech všechny nezbytné údaje včetně správného čísla dokladu. Tím se výrazně sníží počet chyb a vám se už nebude stávat, že dlouhé hodiny trávíte opravami dokladů.

S iDokladem si navíc polepší i vaši klienti. Reprezentativní fakturu s logem nebo QR kódem k platbě vystaví do minuty, mají je všechny na jednom místě a dostanou se k nim z počítače i chytrého telefonu.

Jako iDoklad pozitivní účetní dostanete kód, který můžete přeposlat svým zákazníkům a oni tím získají 50% slevu na první tarif v iDokladu. Přechod k on-line fakturační službě pro ně bude ještě výhodnější.

Předávání dokladů je rychlejší

Výměna podkladů je díky iDokladu efektivnější. Existují dva způsoby: 

  1. Klient vám udělí vzdálený přístup do svého iDokladu a vy si sami doklady stáhnete. Nemusíte čekat, až si na to klient udělá čas, a zároveň si zkontrolujete, že máte všechny doklady.
  1. Pokud účtujete v účetním programu Money S3, Pohodě nebo Variu, můžete svůj program s iDokladem propojit a údaje si importovat rovnou do účetnictví. Tento systém používá třeba účetní Kateřina Knotková. „Pracuji hodně pro stavební firmy a ty mívají na fakturách mnoho položek. Jednu dávku bych přepisovala klidně pět hodin. Místo toho si je z iDokladu stáhnu za minutu,” popisuje Kateřina Knotková. 

TIP: Přečtete si, jak iDoklad usnadňuje Kateřině Knotkové práci a proč ho používá už 80 % jejích klientů.

Vzdělávání pro vaše klienty

Abychom podnikatelům usnadnili rozjezd podnikání, připravili jsme pro ně mini akademii s více než 30 videi od odborníků z praxe. Běžná cena je 990 Kč, ale s vaším promo kódem mají klienti akademii zadarmo.

Je to výhodné i pro vás. Klienti se v akademii naučí třeba správně vystavovat doklady, takže už po nich nebudete muset opravovat chyby.

Mini akademii spustíme na podzim 2021.

Jak se stát iDoklad pozitivním účetním

Pokud se chcete také zařadit mezi IPÚ, čeká vás několik jednoduchých kroků.

  1. Bezplatně se zaregistrujte na této stránce
  2. Následně vám iDoklad pošle 40minutové video školení, ze kterého se dozvíte vše potřebné. 
  3. Složíte on-line test a získáte certifikát. 

Poté vás iDoklad zapíše do katalogu a získáte slevový kód pro své klienty.


Autor: Brandvoice - Solitea

Přišel vám článek užitečný? Doporučte ho dál, děkujeme.

Přečtěte si také

 Vystavujte faktury pohodlně: z mobilu a na pár kliknutí Vystavujte faktury pohodlně: z mobilu a na pár kliknutí

Kategorie: Daně Doklady

Rýchly přehled článků z kategorie Doklady


Dotazy & Diskuze


Zatím žádný komentář, buďte první


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

RSS              Reklama             Publikování článků

Našli jste chybu nebo chcete ohodnotit mobilní verzi stránek? Napište nám na , děkujeme.
Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí, které provedete na základě informací získaných z těchto stránek. CC BY-NC-SA 3.0 CZ www.uctovani.net 2010 - 2022